Výstavba rodinných domů a objektů

Výstavba domů a objektů

Realizujeme výstavbu nových rodinných domů především v Ústeckém kraji. Rodinný dům Vám můžeme kompletně zrealizovat na klíč, přesně podle Vašich představ. Zajistíme vše od projektu rodinného domu, zajištění spolehlivých a ověřených dodavatelů, až po vyřízení stavebního povolení, projektové dokumentace a dalších nezbytných administrativních úkonů. Naše společnost se snaží stavět rodinné domy k naprosté spokojenosti zákazníka. S klientem po celou dobu výstavby komunikujeme a spolupracujeme při výběru zařizovacích předmětů, barvy rodinného domu, střechy apod. Při výstavbě domů a objektů se vždy snažíme najít optimální variantu, s ohledem na finanční situaci a požadavky klienta.

Přejete si kompletní stavbu na klíč nebo jen hrubou stavbu domu ?

Hrubou stavbou se rozumí zajištění veškerých zemních prací a vybudování kompletní konstrukce. Dům je hotov od základní desky (bez finálních povrchových úprav), až po střechu, včetně položení střešní krytiny. Do hrubé stavby patří vnitřní a obvodové nosné stěny, střešní konstrukce včetně položení střešní krytiny, stropy a komín.

Stavba na klíč v sobě zahrnuje navíc rozvody vody a elektroinstalace, vytápění, interiérové dveře, pokládku podlah, vnitřní a vnější omítky, střešní okna, okna, vchodové dveře, okapový systém atd. V případě stavby na klíč je dům zcela hotov a připraven k nastěhování.

Stavba na klíč přináší velké výhody:

Rychlejší realizace stavby - specializujeme se na realizaci v oblastech měst Ústí nad Labem a Praha.

Garance dodržení ceny projektu i výstavby - v případě beze změny projektu.

Jasně definované smluvní záruky a podmínky - jedna firma ručí za celou výstavbu.

Profesionální kvalita všech prací.

Proč stavět s námi ?

Pro naše zákazníky vždy hledáme nejpřijatelnější řešení. Snažíme se vždy najít cestu, která ve výsledku znamená, že zákazník dostane za své peníze maximum možného.

Kvalita provedené práce je pro nás samozřejmostí. Provádíme kontrolu nejenom na výstupu, ale především na vstupu. Stavebník tak má jistotu, že námi provedené stavební práce skutečně vydrží a splní svůj účel.

Čas jsou peníze. Snažíme se vždy stavbu dokončit v co nejkratším termínu, bez toho, že by toto mělo dopad na kvalitu provedené práce. Dodržujeme dohodnuté ceny a plánovanou dobu výstavby.

Ve stavebnictví nejsme žádnými nováčky. Realizovali jsme stavby od projektu, až po kolaudaci. Vystavěli jsme mnoho hrubých staveb rodinných domů. Máme zkušenosti s projekcí i stavebním dozorem.