Nejčastější dotazy

STAVEBNÍ PRÁCE – STAVBA DOMU

Nechcete-li mít se stavbou domu žádné nebo jen minimální starosti, je pro vás ideální varianta stavba domu na klíč. Nemusíte nic zařizovat, o vše se postaráme my, od projektu domu, jednání s kompetentními úřady, až po samotnou realizaci stavby. Stavba domu na klíč vám přinese zejména úsporu času a starostí při pořizování nového bydlení.

Průměrná délka přípravy před započetím zemních prací je cca 6 měsíců - délka zahrnuje vyřízení stavebního povolení, tvorba projektové dokumentace a kalkulace domu. Tato fáze přípravy má svůj čas a je důležitá při plánování doby, kdy chcete stavět. Samotná stavba domu pak trvá dle rozsahu cca 10-12 měsíců po startu stavebních prací. V tomto termínu bude dům připraven k zabydlení. Tato délka stavby platí v oblastech Ústeckého kraje a Prahy. V ostatních regionech stanovujeme termíny dle individuální dohody.

Při stavbě domu na klíč poskytujeme komplexní dodávku a bereme na sebe kompletní zodpovědnost a na dům dáváme záruky. Z tohoto důvodu není možné přenechat odborné práce na klientovi. Toto platí pro stavbu domu na klíč. Jinak poskytujeme také dílčí stavební práce jako hrubá stavba domu atd.

Ano. Jsme schopni zajistit a provést veškeré potřebné práce v oblasti napojení na inženýrské sítě.

Ano. Na stavbu plotu nebo úpravu zahrady nemusíte hledat jinou firmu. Součástí naší nabídky služeb je také výstavba zpevněných ploch a oplocení.

REKONSTRUKCE DOMU A BYTU

Pro naše zákazníky vždy hledáme nejpřijatelnější řešení. Snažíme se vždy najít cestu, která ve výsledku znamená, že zákazník dostane za své peníze maximum možného.

Kvalita provedené práce je pro nás samozřejmostí. Provádíme kontrolu nejenom na výstupu, ale především na vstupu. Stavebník tak má jistotu, že námi provedené stavební práce skutečně vydrží a splní svůj účel.

Čas jsou peníze. Snažíme se vždy stavbu dokončit v co nejkratším termínu, bez toho, že by toto mělo dopad na kvalitu provedené práce. Dodržujeme dohodnuté ceny a plánovanou dobu výstavby.

Ve stavebnictví nejsme žádnými nováčky. Realizovali jsme stavby od projektu, až po kolaudaci. Vystavěli jsme mnoho hrubých staveb rodinných domů. Máme zkušenosti s projekcí i stavebním dozorem.