REALIZACE A VÝSTAVBA NOVÝCH STŘECH

Rekonstrukce střech

Stavíte-li nový dům, nebo děláte rekonstrukci, je kvalitní střecha velmi důležitou součástí celé stavby či rekonstrukce. Na střechu jsou kladeny vysoké nároky, musí vydržet několik desítek let a tak je velmi důležitý výběr materiálu i kvalitní provedení. Provádíme šikmé i ploché střechy. Nabízíme kompletní řešení od realizace nových střech, jejich renovace a opravy.

V rámci výstavby, rekonstrukce a renovace střech zajišťujeme:

# tesařské práce # pokrývačské práce # klempířské práce # zednické práce # výškové práce

Přemýšlíte o nutnosti opravy střechy ?

Kontaktujte nás! Nejprve zjistíme stav střechy a seznámíme se s vaší představou opravy. Po zjištění celého řešení střechy navrhneme optimální řešení s ohledem na vaše požadavky i finanční situaci. Vybereme materiály na rekonstrukci střechy, z nichž si můžete vybrat a rozhodnout se co je nejvhodnější. Ke kompletní rekonstrukci střechy patří doplňkové služby, které zajistíme také, jako jsou tesařské a řemeslné práce, pokrývačské práce a klempířské práce.

Rekonstrukce, renovace a opravy střech

Střecha vydrží dlouhou dobu odolávat klimatickým vlivům (jako je voda, vítr nebo sníh). Jednou však přijde doba, kdy je životnost střechy na hranici. Profukování, únik tepla nebo zatékání do domu, to jsou důsledky rozbité střechy. I malé poškození střechy může vyvolat další nepříjemné následky. Rekonstrukce a oprava střechy výrazně vylepší tepelně izolační vlastnosti střechy, zabrání pronikání vlhkosti, a výrazně napomůže k prodloužení životnosti celé nemovitosti a zvýší komfort Vašeho spokojeného bydlení.