ZATEPLOVÁNÍ FASÁD

Fasády a zateplování

Zateplení fasády je jednou z možností jak ušetřit náklady na vytápění. Ušetří vám peníze, eliminuje hluk z okolí a vyřešíte problém s vlhkými zdmi. Správně zateplená fasáda napomáhá ke zdravému klimatu uvnitř domu a dodává pocit příjemné tepelné pohody. Navíc, váš dům bude vypadat s novou fasádou velmi dobře.

Zateplení fasád přináší tyto výhody:

# výrazná energetická úspora

# zlepšení zvukově-izolačních vlastností

# zlepšení mikroklimatu v interiérech zatepleného objektu

# odstranění výskytu plísní na obvodových stěnách

# prodloužení životnosti budovy

# nový vzhled fasády

Zateplení fasád provádíme jak na nově postavených budovách, tak i na starších zástavbách, v panelových, bytových či administrativních budovách. Zateplujeme budovy v Ústeckém a Středočeském kraji, Ústí nad Labem a Praze.

Zateplováním budov ušetříte za energie a zmodernizujete vzhled domu

Máte-li zateplený dům, střechu i okna, ušetříte na nákladech za spotřebu tepelných energií až 60%! Zateplujeme budovy nejmodernější stavební technologií, která zlepší klima domu nejen v zimě, ale také v parních letních dnech. Navíc zateplením domu zabráníte průvanu či jiným teplotním výkyvům v interiérech. Certifikace systémů Baumit, Mulexin, Het.

Jak postupujeme?

Domluvíme si s vámi schůzku, a po posouzení stavu vaší fasády, společně projednáme návrh, řešení a výběr materiálu. Doporučíme vhodný a efektivní typ zateplení fasády a připravíme cenovou kalkulaci. Po jejím schválení můžeme začít realizovat zateplení fasády. Neváhejte a kontaktujte nás.