Výstavba rodinných domů a objektů

Realizujeme výstavbu nových rodinných domů především v Ústeckém kraji. Rodinný dům Vám můžeme kompletně zrealizovat na klíč, přesně podle Vašich představ. Zajistíme vše od projektu rodinného domu, zajištění spolehlivých a ověřených dodavatelů, až po vyřízení stavebního povolení, projektové dokumentace a dalších nezbytných administrativních úkonů.

Naše společnost se snaží stavět rodinné domy k naprosté spokojenosti zákazníka. S klientem po celou dobu výstavby komunikujeme a spolupracujeme při výběru zařizovacích předmětů, barvy rodinného domu, střechy apod. Při výstavbě domů a objektů se vždy snažíme najít optimální variantu, s ohledem na finanční situaci a požadavky klienta.

Přejete si kompletní stavbu na klíč nebo jen hrubou stavbu domu?

Hrubou stavbou se rozumí zajištění veškerých zemních prací a vybudování kompletní konstrukce. Dům je hotov od základní desky (bez finálních povrchových úprav), až po střechu, včetně položení střešní krytiny. Do hrubé stavby patří vnitřní a obvodové nosné stěny, střešní konstrukce včetně položení střešní krytiny, stropy a komín.

Stavba na klíč v sobě zahrnuje navíc rozvody vody a elektroinstalace, vytápění, interiérové dveře, pokládku podlah, vnitřní a vnější omítky, střešní okna, okna, vchodové dveře, okapový systém atd. V případě stavby na klíč je dům zcela hotov a připraven k nastěhování.

Stavba na klíč přináší velké výhody

  • rychlejší realizace stavby - specializujeme se na realizaci v oblastech měst Ústí nad Labem a Praha
  • garance dodržení ceny projektu i výstavby - v případě beze změny projektu
  • jasně definované smluvní záruky a podmínky - jedna firma ručí za celou výstavbu
  • profesionální kvalita všech prací

Proč stavět s námi?

  • Stavíme za rozumné peníze

Pro naše zákazníky vždy hledáme nejpřijatelnější řešení. Snažíme se vždy najít cestu, která ve výsledku znamená, že zákazník dostane za své peníze maximum možného.

  • Stavíme kvalitně a spolehlivě

Kvalita provedené práce je pro nás samozřejmostí. Provádíme kontrolu nejenom na výstupu, ale především na vstupu. Stavebník tak má jistotu, že námi provedené stavební práce skutečně vydrží a splní svůj účel.

  • Stavíme rychle – bez prodlení

Čas jsou peníze. Snažíme se vždy stavbu dokončit v co nejkratším termínu, bez toho, že by toto mělo dopad na kvalitu provedené práce. Dodržujeme dohodnuté ceny a plánovanou dobu výstavby.

  • Stavíme na základě zkušeností

Ve stavebnictví nejsme žádnými nováčky. Realizovali jsme stavby od projektu, až po kolaudaci. Vystavěli jsme mnoho hrubých staveb rodinných domů. Máme zkušenosti s projekcí i stavebním dozorem.