FAQ Často kladené dotazy

Nechcete-li mít se stavbou domu žádné nebo jen minimální starosti, je pro vás ideální varianta stavba domu na klíč. Nemusíte nic zařizovat, o vše se postaráme my, od projektu domu, jednání s kompetentními úřady, až po samotnou realizaci stavby. Stavba domu na klíč vám přinese zejména úsporu času a starostí při pořizování nového bydlení.

Průměrná délka přípravy před započetím zemních prací je cca 6 měsíců - délka zahrnuje vyřízení stavebního povolení, tvorba projektové dokumentace a kalkulace domu. Tato fáze přípravy má svůj čas a je důležitá při plánování doby, kdy chcete stavět. Samotná stavba domu pak trvá dle rozsahu cca 10-12 měsíců po startu stavebních prací. V tomto termínu bude dům připraven k zabydlení.

Tato délka stavby platí v oblastech Ústeckého kraje a Prahy. V ostatních regionech stanovujeme termíny dle individuální dohody.

Při stavbě domu na klíč poskytujeme komplexní dodávku a bereme na sebe kompletní zodpovědnost a na dům dáváme záruky. Z tohoto důvodu není možné přenechat odborné práce na klientovi. Toto platí pro stavbu domu na klíč. Jinak poskytujeme také dílčí stavební práce jako hrubá stavba domu atd.

Ano. Jsme schopni zajistit a provést veškeré potřebné práce v oblasti napojení na inženýrské sítě.

Ano. Na stavbu plotu nebo úpravu zahrady nemusíte hledat jinou firmu. Součástí naší nabídky služeb je také výstavba zpevněných ploch a oplocení.

Ano. Poskytujeme tzv. rekonstrukce na klíč – od vyřízení ohlášení stavby až po kolaudaci a finální úklid před předáním.

Vždy záleží, jak velká je rekonstrukce a jaký je rozsah prací. Rekonstrukce bytu se pohybuje v rozmezí cca 3 týdnů – 3 měsíců. Na přesném termínu se dohodneme individuálně, při zjištění celkového objemu prací na místě.

Materiály na rekonstrukci si zajišťujeme sami. Pracujeme hlavně s kvalitními materiály. Pokud však chcete využít vlastní materiály je to možné. Ovšem pamatujte na jejich kvalitu a trvanlivost.

Během rekonstrukce je v domě nebo bytě nepořádek a všude sedá prach. Je-li to možné, je lepší, když je dům či byt prázdný. Realizace pak probíhá rychleji. Jsme si ale vědomi, že ne vždy můžete bydlet někde jinde. Záleží vždy na individuální zakázce a rozsahu rekonstrukce. Ale vždy se dá dohodnout.

Rekonstrukce běžně trvá 7 -10 pracovních dnů. Přesný čas je závislý od konkrétního typu a velikosti bytového jádra a na požadavcích zákazníka.